Як почати
свій бізнес з CyberWash

Світ не стоїть на місці - все змінюється і модернізується. Більшість процесів автоматизуються, що пришвидшує та поліпшує сервіс. Інновації є у ​​всіх сферах нашого життя, також і для автомийного бізнесу. На зараз роботизована автомийка CyberWash складає конкуренцію для ручних мийок та самообслуговування - це прибутковий бізнес, який приносить високий дохід і не вимагає завеликих інвестицій. 

Почати бізнес з CyberWash можна з одного автомийного боксу, так як пропускна здатність робота - 6-8 автівок на годину. У модельному ряді представлено 9 автоматизованих мийок, від бюджетних варіантів з базовим функціоналом до преміум-сегменту. CyberWash може стати окремим бізнесом, або додатковим сервісом для вже працюючих автомийок, АЗС, СТО, автосалонів.

Як і будь-який інший бізнес-процес, ця ніша має свої вимоги та потребує спеціального підходу, точності в розрахунках та плануванні. Бізнес з автомийок передбачає високу вологість, на що треба зауважити при будівлі або оренді приміщення, а також має інші нюанси, на які варто звертати увагу. Наша команда має досвід з відкриття власних автомийок, тож готова допомогти на кожному етапі.

1

Перший крок відкриття автомийки CyberWash:
реєструємо бізнес

Першочергово необхідно зареєструвати бізнес. Це можна зробити у відповідних державних органах або онлайн у застосунку Дія. Форма реєстрації залежатиме від вашого бізнес-плану. Якщо мова йде про невеликий бізнес, наприклад, один робомийний бокс - можна зареєструватись як фізична особа-підприємець. Це стосується тільки невеликого бізнесу. Автомийка за видами діяльності відноситься до КВЕД 45.20.

Якщо ви будуватимете автомийку з нуля, то почати необхідно буде саме з пошуку локації, листа-прохання на імʼя голови місцевого самоврядування на відведення ділянки землі під майбутню автомийку. Після чого погодження з пожежною інспекцією, санепідемстанцією та органами містобудування, для чого необхідно вже мати генплан ділянки забудови зі штампами, печаткою БТІ, підписами тощо.

2

Крок другий:
обираємо локацію та шукаємо місце

Щоб відкрити автомийку, оцініть інфраструктуру, де знаходиться ділянка: на перехресті, перетині автомагістралей. Скільки світлофорів перед ділянкою і біля нього? Скільки в'їздів і виїздів можна зробити з ділянки? Чи є можливість передбачити смугу розвороту для в'їзду на ділянку? Чи є достатньо місця для паркування автомобілів в жваві дні?

Сторона вулиці, на якій буде в'їзд на мийку, обов'язково повинна бути як мінімум з двосмуговим рухом. Бажаний розрив в суцільної лінії навпроти в'їзду і виїзду на ділянку. Якщо його немає, то зверніть увагу де найближчий розворот.

В даному випадку слід оцінити своїх потенційних клієнтів. Слід врахувати де розташована дільниця. Перевагою є близькість до торгових центрів і житлових багатоповерхових забудов, супермаркетам, магазинам, АЗС, комплексів гаражів і т.п. Крім того, оцініть на перспективу району: зростає чи його чисельність, будуються нові будівлі, що відбувається з ціною на нерухомість в цьому районі?

3

Третій крок:
будуємо або орендуємо приміщення

  1. Для початку вам потрібно буде скласти лист-прохання до адміністрації міста з проханням про відведення ділянки для будівництва автомобільної мийки.
  2. Далі необхідно скласти ескіз проекту. У ньому міститиметься інформація про характеристики і розташування обладнання, що застосовується, опис технологій і креслення будівель, а також необхідні енергетичні потужності та інші ресурси. Наприклад розрахунки витрат води на автомийку.
  3. Наступним кроком буде узгодження цього ескізу з пожежною службою, а так же державним архітектурним бюро.
  4. Ескіз з відповідними резолюціями потрібно направити в міську адміністрацію.
  5. Якщо зауважень до ескізу не буде, то у відповідь ви повинні отримати дозвіл на проектування автомийки. Цей дозвіл є підставою для складання архітектурно-планувального завдання.
  6. Після чого слід розробка самого проекту та затвердження його у відповідних службах, а саме: СЕС, пожежна інспекція, служба охорони природи, служба охорони праці, архітектурна служба і держекспертиза.
  7. Наступним етапом є отримання акту на тимчасове користування земельною ділянкою або його постійне володіння, і звичайно ж, оплата оренди або купівлі ділянки.
  8. Після проходження всіх вищеописаних процедур ви можете переходити безпосередньо до будівництва автомийки.
  9. Після завершення будівельних робіт, вам необхідно буде укласти договори на утилізацію мулу від миття, утилізацію тари від різних засобів і вивезення відходів, водопостачання та каналізацію, підключення електроенергії, отримати паспорт водного господарства та, можливо, інші документи.

Є варіант просто орендувати готове приміщення призначене для подібного виду діяльності, з присутністю необхідних комунікацій.

4

Четвертий крок:
встановлення та монтаж основного та додаткового устаткування

Варто відповідально поставитись до цього питання, так як від якості сервісу залежатиме довіра клієнтів, їх кількість та періодичність відвідувань. Роботизована автомийка зазвичай має свій базовий функціонал - це миття днища та колес, нанесення емульсії та замочування, мийка високим тиском, нанесення рідкого воску та осмоса і обдув. Але в них може відрізнятися потужність напору води чи двигунів у обдуві. Також якість сервісу залежатиме від типу аплікатора, правильно підібраної та налаштованої хімії, додаткового обладнання що поліпшує сервіс. 

Варто переконатися в тому, що обладнання є сертифікованим і відповідає міжнародним та державним стандартам якості. А також варто купувати обладнання з гарантією, щоб позбавити себе ризиків. Наразі існує безліч підробок, що ідентичні зовнішнім виглядом, але використовують не якісні внутрішні компоненти.

5

Підсумовуючий крок:
стаємо лідером в галузі

Робот-мийка - бізнес, що потребує повного занурення при відкритті. Хоча в майбутньому це переважно автоматизований бізнес, що не потребує великого штату персоналу. Спочату треба відповідально поставитись до вибору локації, правильної дорожньої розвʼязки поряд, оренди або будівництва приміщення під мийку, вибору обладнання та його встановленню. Ми допомогли відкрити автомийки 15 нашим партнерам та маємо власні автомийні бокси, тож гарно розуміємось по нюансах своєї галузі. Тому ми допомагаємо вам та підтримуємо порадами на кожному етапі.

Перед відкриттям ми перевіримо роботоспроможність автомийки, допоможемо обрати кращу хімію для мийки, налаштуємо її дозування та навчимо вас та ваш персонал працювати з роботом. Наші менеджери також присутні при відкритті для підтримки та допомоги по питаннях.

В перші дні варто залучити більшість клієнтів, зробити феєричне відкриття, щоб кожен потенційний постійний клієнт міг спробувати та оцінити новий сервіс. Це зробить вас помітними для жителів району, де встановлена мийка та сформує початкову базу постійних клієнтів.

Подалі для реклами мийки можна використовувати поліграфію. Домовтесь про співпрацю з АЗС та СТО, що розташовані поряд, так поліграфія точно дійде до автовласника. Чудово працює таргет на локацію - відео як працює автомийка з переліком послуг та цін зацікавить спробувати новий сервіс. За потреби ми також надаємо напрацьований відео-матеріал, щоб ви могли запустити рекламу ще перед відкриттям автомийки.

Бізнес робот мийки

Бажаєте
інвестувати
у робот мийки?

Офіс CyberWash
Офіс CyberWashКатерининська, 8/10, Одеса, Україна
Тел.: +38 (050) 777 22 11
Image
+38 (048) 743 33 33 (головний офіс)

+38 (050) 777 22 11
+38 (098) 777 22 11
info@cyberwash.com.ua

Звертайтеся в будь-який час

вул. Катерининська, 8/10, Одеса, Україна, 65026