Про компанію

Компанія CyberWash є офіційним представником сертифікованого обладнання для автоматизованих безконтактних мийок. Нами встановлено понад 15 автомийок у таких містах України: Київ та область, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя, Умань, Чернівці. Адреси наших партнерів ви можете подивитись на сайті та особисто перевірити якість сервісу.

Що таке роботизована автомийка CyberWash?

Це обладнання, що позбавить ваш бізнес некомпетентних співробітників та постійного контролю. Ви виграєте за рахунок повної автоматизації, віддаленого контролю за показниками і відсутності необхідності наймати штат професійних мийників. Робот-мийки - це конкурентний бізнес, який автоматизує багато робочих процесів та має свої переваги перед ручною та мийкою самообслуговування.
Image

Яке обладнання та компоненти використовуємо?

Обладнання для наших автомийок виготовляє компанія Leisu Cleaning Equipment Co.,Ltd - передовий виробник роботизованих мийок світового рівня. Для автомийок використовуються компоненти таких світових виробників: електродвигуни Siemens (Німеччина), датчики PEPPERL + FUNCHS (Німеччина), електрокомпоненти Schneider (Франція), напірні шланги Parker (США), сопла SPRAY (США), підшипники NSK (Японія), нержавіючі фітинги (Японія ), контролери (Тайвань).

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Як працюють автоматизовані безконтактні мийки CyberWash?

Базовий функціонал мийки включає: мийку днища та колес струменями високого тиску, потім спеціальними маніпуляторами на поверхню автомобіля наноситься емульсія та активна піна, розумна система ефективно та економно змішує хімію. Після замочування відбувається мийка високим тиском, нанесення рідкого воску та ополіскування осмотичною водою, що не залишає плям на поверхні автомобіля після обдуву. Система безконтактного обдуву прибирає всю зайву вологу з автомобіля, на весь процес робот витрачає від 3 до 8 хвилин в залежності від обраного режиму.

Переваги роботи з компанією CyberWash

На всі автомийки ми надаємо гарантію 24 місяці на виробничий брак та офіційну документацію.

У нас чесні ціни на безконтактні автоматизовані мийки та прозорі умови купівлі в Україні.

Наші майстри встановлюють та налаштовують обладнання і навчають вас роботі з роботом.

Ми надаємо інформаційну підтримку для відкриття бізнесу на основі здобутого досвіду.

Ми надаємо технічне та сервісне обслуговування обладнання протягом всього часу експлуатації.

Ми маємо склад комплектуючих на території країни для швидкого усунення несправностей.

Портфоліо

Автомийки CyberWash працюють по всій Україні

Чому варто стати партнером CyberWash?

Ми не просто продаємо обладнання - ми допомагаємо запустити бізнес з нуля. Наші менеджери допоможуть підготувати автомийний бокс за всіма стандартами, майстри встановлять на налаштують обладнання та навчать вас та персонал користуватись ним. Ми супроводжуємо вас не тільки до відкриття, а й після - надаємо технічне та сервісне обслуговування. В роботі ми ґрунтуємось на здобутому досвіді та прозорому спілкуванні, намагаємось зробити кожен процес зрозумілим і простим, беремо на себе більшу частину роботи.

Ми маємо склад запчастин на території країни, щоб швидко усунути несправність у випадку її виникнення. Це зроблено для вашої зручності на впевненості в безперебійній роботі мийки. Також ми продаємо додаткове обладнання, що полегшить роботу (помʼякшувач води, системи сушки килимків, решітки для підлоги) або модернізує мийку і надасть їй додаткових функцій (бокова мийка, система зворотнього осмосу). 

Бізнес робот мийки

Бажаєте
інвестувати
у робот мийки?

Офіс CyberWash
Офіс CyberWashКатерининська, 8/10, Одеса, Україна
Тел.: +38 (050) 777 22 11
Image
+38 (048) 743 33 33 (головний офіс)

+38 (050) 777 22 11
+38 (098) 777 22 11
info@cyberwash.com.ua

Звертайтеся в будь-який час

вул. Катерининська, 8/10, Одеса, Україна, 65026